За останні чотири місяці в Донецькій і Луганській областях з'явилося 11 центрів підтримки підприємництва. Серед них - агенції місцевого економічного розвитку, коворкінги, навчальні, консультаційні та експортні центри для представників малого і середнього бізнесу. Їх створення профінансував Уряд Японії, а конкурсний відбір і методичну підтримку забезпечили фахівці ПРООН.
«Дуже важливо, щоб населення цього регіону знало, які реформи відбуваються в країні і які нові можливості для створення власного бізнесу з’являються. Близько 50% місцевих мешканців таких знань не мають, тому подібні проекти – важливий крок до того, аби бізнес-інфраструктура в регіоні розвивалася. Багато людей зможуть створити власну справу, якщо отримають елементарні знання про її ведення», - зазначив бізнес-омбудсмен в Україні Альгірдас Шемета під час конференції «Розвиток інфраструктури підтримки бізнесу в Донецькій і Луганській областях» у Києві.
Загальна сума грантів, виділених Урядом Японії та ПРООН на створення і розвиток 19 об’єктів бізнес-інфраструктури в Донецькій і Луганській областях – 10 970 000 гривень. За перші місяці роботи цих центрів 730 людей пройшли безкоштовні тренінги з ведення бізнесу, 600 підприємців отримали доступ до облаштованих офіс-місць, 11 000 примірників бізнес-видань були розповсюджені серед мешканців регіону.
Нагадаємо, програма підтримки бізнес-інфраструктури Донецької і Луганської областей стартувала в жовтні 2015 року. Повний перелік проектів, які отримали фінансування в її рамках, можна знайти за посиланням. (http://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/presscenter/articles/2015...)
Останні статті на сайті
- Особливості надання додаткової підтримки населенню на придбання твердого пічного побутового палива в опалювальний сезон 2024-2025 років
- Податкова декларація про майновий стан і доходи та термін сплати задекларованих сум податкових зобов’язань з ПДФО
- Щодо перереєстрації РРО/ ПРРО у разі перейменування назви міста, вулиці
- За якими кодами класифікації доходів бюджету сплачується військовий збір?
- Заяву на проведення фізичної ідентифікації в режимі відеоконференцзв’язку можна подати через контакт-центр Пенсійного фонду України
- Які дії платника якщо протягом операційного дня не отримано квитанції про прийняття або неприйняття, або зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування?
- Щодо сплати військового збору при застосуванні податкової соціальної пільги
- Щодо авансових внесків платників податку на прибуток, які здійснюють діяльність з торгівлі валютними цінностями
- На допомогу платникам податків: розділ «Онлайн-навчання» доповнено новими матеріалами
- Як швидко та зручно подати заяву на призначення пенсії