За шість місяців 2017 року внесок митників Донеччини до державного бюджету перевищив 2,4 млрд гривень.
У порівнянні з аналогічним періодом 2016 року надходження до держбюджету збільшились на 52,6%, або майже на 830 млн гривень. Найбільша сума перерахувань до державної казни у помісячному розрізі зафіксована саме у червні цього року – 587 млн грн, що на даний час є кращим показником у 2017 році.
Середньомісячний показник перерахованих митних платежів до держбюджету Донецькою митницею ДФС з початку 2017 року становить майже 402 млн грн, що на 139 млн грн більше, від аналогічного показника минулого року.
Найбільші імпортери за обсягами ввезених у січні-червні 2017 року вантажів та сплачених до держбюджету митних платежів є одночасно і найпотужнішими виробниками регіону. Ними імпортуються переважно сировинні товари, для власних виробничих потреб. Лідером серед основних бюджетоформуючих товарів є кам’яне вугілля – 44,7% від загальних перерахувань у держбюджет або понад 1 млн грн сплачених при митному оформленні податків. Також, до першої п’ятірки бюджетоформуючих товарів традиційно входять: кокс – 251,3 млн грн, що складає 10,4% від загальних перерахувань у держбюджет, вогнетривкі матеріали й вироби – 208,8 млн грн або 8,7%, інші метали й вироби з них – 206,8 млн грн або 8,6%.
Відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, упродовж січня-червня поточного року митницею видано 855 сертифікатів форми EUR.1.
Завдяки налагодженому багаторівневому контролю чистоти декларування при здійсненні обов’язкових митних формальностей у першому півріччі поточного року додатково залучено до державної казни більше 66 млн грн митних платежів.
Донецькою митницею ДФС на постійній основі проводяться заходи направлені на покращення сервісу з надання митних формальностей, максимального спрощення митних процедур, що дозволило в цьому році значно покращити надходження митних платежів до Державного бюджету України.
Останні статті на сайті
- Легальна робота — стабільне майбутнє!
- Анулювання реєстрації платника єдиного податку при наявності податкового боргу
- З 1 січня 2025 року діють зміни щодо ліцензування виробництва та обігу підакцизних товарів
- Деклараційна кампанія – 2025 триває: строки подання податкової декларації про майновий стан і доходи
- Мобільний застосунок «Пенсійний фонд»
- Пневмонія: причини виникнення та способи захисту від небезпечної хвороби
- З 1 січня 2025 року відновлено обов’язок в частині сплати ЄСВ
- Деклараційна кампанія – 2025 триває: доходи до оподаткування
- Інформаційні матеріали про отримання соціальної підтримки для членів сімей полонених або зниклих безвісти ветеранів війни (пенсійне забезпечення, виплату грошового забезпечення, пільги на житлово-комунальні послуги тощо)
- Платники, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, з 01.01.2025 сплачують військовий збір