До роковин Чорнобильської трагедії кафедрою вітчизняної та зарубіжної історії Горлівського інституту іноземних мов ДВНЗ ДДПУ, Бахмутським краєзнавчим музеєм та за підтримки Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради було проведено онлайн-захід Коло пам'яті «Дзвони Чорнобиля»
6 квітня 1986 року світ жахнула катастрофа – вибух на Чорнобильській атомній електростанції. Ця трагедія стала не лише найбільшою техногенною катастрофою в історії, але й залишила глибокий слід у свідомості людей, змінивши хід історії та змусивши по-новому поглянути на силу атома.
Сьогодні кафедрою вітчизняної та зарубіжної історії Горлівського інституту іноземних мов ДВНЗ ДДПУ, Бахмутським краєзнавчим музеєм та за підтримки Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради було проведено Коло пам'яті «Дзвони Чорнобиля».
Онлайн-захід, на якому були присутні представники відділу молодіжної політики УМПСД Бахмутської міської ради, студентська молодь та педагогічний склад навчальних закладів, присвячений трагічним подіям аварії на Чорнобильській АЕС.
Тисячі людей загинули або постраждали від радіаційного опромінення, життя були зруйновані назавжди. Самопожертва та героїзм рятувальників, які ціною власного життя стримували катастрофу, не повинні бути забуті.
Чорнобильська зона відчуження стала сумним пам'ятником катастрофі. Ми маємо зберегти цю зону, щоб майбутні покоління могли побачити на власні очі наслідки аварії та зрозуміти її жахливі масштаби.
Чорнобиль – це не просто трагедія, що сталася в минулому. Це постійне нагадування про відповідальність перед людством та планетою.
Це історія про те, як люди об'єдналися перед лицем жахливої біди та змогли подолати її наслідки.
Такий формат зустрічей, на яких присутні представники з різних навчальних закладів, об'єднаних у Коло, планується Управлінням проводити й надалі.
Останні статті на сайті
- Податкова декларація про майновий стан і доходи та термін сплати задекларованих сум податкових зобов’язань з ПДФО
- Щодо перереєстрації РРО/ ПРРО у разі перейменування назви міста, вулиці
- За якими кодами класифікації доходів бюджету сплачується військовий збір?
- Заяву на проведення фізичної ідентифікації в режимі відеоконференцзв’язку можна подати через контакт-центр Пенсійного фонду України
- Які дії платника якщо протягом операційного дня не отримано квитанції про прийняття або неприйняття, або зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування?
- Щодо сплати військового збору при застосуванні податкової соціальної пільги
- Щодо авансових внесків платників податку на прибуток, які здійснюють діяльність з торгівлі валютними цінностями
- На допомогу платникам податків: розділ «Онлайн-навчання» доповнено новими матеріалами
- Як швидко та зручно подати заяву на призначення пенсії
- Психосоціальна підтримка на робочому місці