Освіта XXI століття – це освіта для життя. Її стрижень – становлення й розвиток самодостатньої, конкурентоспроможної особистості, готової до самореалізації у сучасному соціумі.
Одним із основних завдань, які реалізують дану складову освітнього процесу, є залучення учнів до науково – дослідницької роботи. Так, не перший рік у Бахмутській школі №5 функціонує наукове товариство «Пролісок» (керівник Ірина Краснова, учитель біології), члени якого є успішними науковцями – початківцями та гідно представляють свої роботи не тільки на рівні школи, а й міста та області.
19 квітня відбулося підсумкове засідання шкільного наукового товариства, у ході якого до уваги членів комісії було представлено 11 робіт учнів 3-11 класів. Тематика досліджень охоплювала різні сфери життєдіяльності людини: наука, інноваційні технології, мистецтво тощо. Найбільш цікавими стали роботи Ірини Михайлової (10–А клас) з теми «Ековзуття», яка розповіла про технологію виготовлення взуття із жувальної гумки; Андрія Шаповаленка (10-Б клас) «Моя школа на карті світу», який розповів про свій STEAM- проект, у ході якого учень за допомогою Google - додатків наніс 3D-зображення приміщень та будівлі школи на Google- мапу світової павутини.
Важливо відзначити, що до роботи протягом року були залучені й учні початкової ланки, які не менш відповідально та науково підійшли до виконання дослідницьких робіт, що охоплювали такі цікаві питання як вплив талої та дистильованої води на швидкість росту рослин, а також процеси, які впливають на існування космічних тіл.
За підтримки батьківського комітету школи всі учасники шкільного наукового товариства «Пролісок» були нагороджені сертифікатами та грошовими преміями. Бажаємо нашим юним науковцям подальших відкриттів і перемог!
Останні статті на сайті
- Податкова декларація про майновий стан і доходи та термін сплати задекларованих сум податкових зобов’язань з ПДФО
- Щодо перереєстрації РРО/ ПРРО у разі перейменування назви міста, вулиці
- За якими кодами класифікації доходів бюджету сплачується військовий збір?
- Заяву на проведення фізичної ідентифікації в режимі відеоконференцзв’язку можна подати через контакт-центр Пенсійного фонду України
- Які дії платника якщо протягом операційного дня не отримано квитанції про прийняття або неприйняття, або зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування?
- Щодо сплати військового збору при застосуванні податкової соціальної пільги
- Щодо авансових внесків платників податку на прибуток, які здійснюють діяльність з торгівлі валютними цінностями
- На допомогу платникам податків: розділ «Онлайн-навчання» доповнено новими матеріалами
- Як швидко та зручно подати заяву на призначення пенсії
- Психосоціальна підтримка на робочому місці