І хоча тепла золота осінь ще кличе на прогулянки до парків та лісів Донеччини, місцеві бюджети за 9 місяців 2019 року вже отримали майже втричі більше туристичного збору, або 1,9 млн гривень.
Варто зазначити, що у розрізі районів Донецького регіону лідером у наповненні місцевих бюджетів туристичним збором з початку року є Мангушський район (за рахунок курортних зон Азовського узбережжя) – 577,3 тис. грн, майже «дихає йому в спину» Слов’янський район («зелений» туризм) – 548,8 тис. грн, і замикає трійку лідерів м. Краматорськ – 289,5 тис. гривень.
Туристичний потенціал Донецького регіону надзвичайний і ще не розкритий на всі 100 відсотків. Область цікава як іноземним інвесторам, так і місцевим підприємствам. І податкова служба Донеччини акцентує увагу останніх, що туристичний збір – це місцевий податок, кошти якого поповнюють місцеву скарбницю і йдуть на розвиток та процвітання нашого краю.
Останні статті на сайті
- З 1 січня 2025 року відновлено обов’язок в частині сплати ЄСВ
- Деклараційна кампанія – 2025 триває: доходи до оподаткування
- Інформаційні матеріали про отримання соціальної підтримки для членів сімей полонених або зниклих безвісти ветеранів війни (пенсійне забезпечення, виплату грошового забезпечення, пільги на житлово-комунальні послуги тощо)
- Платники, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, з 01.01.2025 сплачують військовий збір
- Декларування 2025: особливості визначення податкових зобов’язань з військового збору
- Щодо деяких питань отримання та декларування державними службовцями подарунків
- Нова кампанія декларування доходів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування
- Щодо використання єдиного рахунку
- Особливості перереєстрації програмного реєстратора розрахункових операцій
- До уваги платників податків! Актуальні реквізити рахунків для сплати платежів